חדרי האמבטיה עשויים להיות מעוצבים באופן חינני ומושך עם אמבטיונים אופנתיים ושאר תוספות מעניינות. אך מנגד אנחנו עדים גם לחדרי אמבטיה שהם לגמרי לא מושכים ולא מזמינים. ההבדל הוא כמובן בבחירה נכונה של המרכיבים באמבטיה וכמובן גם בעיצוב שנעשה בהתחשב בתנאי החלל. כך לדוגמא ניתן ליהנות משדרוג החלל על ידי הוספת דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה. המקלחון וכל חלל האמבטיה ייהנו ממראה הרבה יותר נעים, נקי ואסתטי.

דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה אלו הן דלתות נעימות לעין ומשרות אווירה של ניקיון ושל אסתטיות. בניגוד לווילון המסורתי והכבד, זה שלעיתים העלה עובש או נטה לנשור מהטבעות המקבעות אותו למוט הווילון. אז מבחינת הפונקציונליות והמטרה של הדלתות, הן פחות או יותר מעניקות לנו את הבידוד ואת החיץ בין החלל לבין שטח המקלחון אך מבחינת המראה והעיצוב הכללי של החלל, הרי ברור שאין כל השוואה בין הווילון לבין דלתות הזכוכית.

דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה – מראה נקי בעיצוב אופנתי
האופנה כיודע אינה מדלגת על העיצוב הביתי ויש לה הרבה מאוד מה לומר גם עליה. חדרי האמבטיה של היום מושפעים במידה רבה מעולם ההייטק המתקדם. הדבר שהכי מאפיין את העולם הזה זהו הקו החלק, הקו הנקי בתוספת נגיעות מתכת וזכוכית. מסיבה זו אנחנו אכן רואים כיום הרבה מאוד מטבחים אשר מעוצבים תחת ההשראה הזו. גם משרדים, מסעדות, בתי עסק ועוד, אשר מבקשים לשדר יוקרה ועדכניות, בוחרים אף הם באותו סגנון עיצובי.

קריסטל דיזיין מעצבים לכם חדר אמבטיה
בקריסטל דיזיין תוכלו ליהנות ממבחר ענק של אפשרויות. עבודות זכוכית מרהיבות ומיוחדות אשר מציעות  שלל פתרונות לכל מטרה. כמו דלת זכוכית למקלחת, דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה, אמבטיונים ולמעשה כל מה שיכול להפוך את חדר האמבטיה שלכם לחגיגה עיצובית מדליקה.

לא תאמינו עד כמה עשויה דלת זכוכית למקלחת לשדרג את מראה החדר ולהפוך אותו ליוקרתי ומכובד תוך שמירה על הפרקטיות ועל נוחיות השימוש במקום.

קריסטל דיזיין – הכתובת שלכם לכל מה שקשור לעבודת זכוכית לאמבטיה ולכל מקום! פנו אלינו. לא תתאכזבו...
 

דלתות הזזה זכוכית לאמבטיה