לאחר שנים רבות שבהן התרגלנו לראות דלתות עשויות עץ ולפעמים פלדה, אנו נוכחים כיום לשינוי מוחלט בגישה הרווחת. הרבה יותר דלתות זכוכית אנו רואים מסביבנו – במקומות העבודה שלנו, בבתי המגורים שלנו, במשרדים השונים וכמובן גם בחנויות. ולא מדובר רק בדלתות בסיסיות ופשוטות למראה. יש בנמצא מבחר גדול מאוד של עיצובים שמכניסים רעננות מרהיבה ואסתטיקה שאין ערוך לה. 

מחפשות עיצובי זכוכית נפלאים? בחברת קריסטל דיזיין תוכלו להזמין דלתות בדיוק לפי טעמכם ולפי צורכיכם. כמו כן, תוכלו להזמין מגוון חיפויי זכוכית למטבח, מעקות מעולים, מקלחונים נאים וויטרינות באיכות גבוהה. 

מגוון עיצובים בטעם שלכם 
ביקרתם לאחרונה במשרד מרשים של פירמת רואי חשבון? הוזמנתם ליועץ מס או שהתעניינתם בקבלת ייעוץ משפטי? פקחו עינכם וראו כי מיטב העצמאים והעסקים כבר בחרו וכך גם הבנקים, המשרדים, הקליניקות, המרפאות והקניונים. בכולם מצויות דלתות זכוכית. אלה הדלתות שאנו רואים בכל אשר נפנה, כאשר בדרך כלל מתלווים אליהן חלקי פרזול תואמים, ידיות איכות, צירים תואמים ולפעמים גם עיטורי זכוכית ותוספות שונות. 
 
 

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית

יש בנמצא דלתות מזכוכית נטו ודלתות עם תוספות של נירוסטה מבהיקה. יש בנמצא דגמים ובהם מקובעים צירים חסונים וגם דגמים המבוססים על מסילות החלקה תחתיות או עליונות. מחפשים עיצובים בטעם שלכם? דלתות שייוצרו בדיוק עבורכם, לצרכים שלכם? בחברת קריסטל דיזיין תוכלו להתרשם ולהזמין דלתות רגילות או כפולות, לבית, למשרד, לחנות או לקליניקה. 

ברור שתמצאו איכות  
כולנו מכירים את הזכוכית השקופה, הצלולה כבדולח. דלתות זכוכית בהחלט יכולות להיות צלולות ומבהיקות, ללא רבב, אך הן לא בהכרח חייבות להיות כאלה. לצד דלתות שקופות יש בנמצא סגנונות נוספים, בדרגות כאלה או אחרות של אטימות. זכוכית אטומה יכולה לאפשר כניסה של אור תוך שמירה מלאה של הפרטיות הנחשקת. ניתן אף לייצר זכוכית בסגנון חלבי, בגוונים שונים או עם תוספת כיתוב או איור מודפס. 

רוצים להזמין דלת מזכוכית לחדר האמבטיה? דלתות מזכוכית למקלחונים מודרניים? דלתות למשרד ואפשרות לחיפויים תואמים? בחברת קריסטל דיזיין ידעו להציע לכם מגוון רחב של עיצובי זכוכית בדלתות מקסימות ועמידות משביעת רצון. עם זכוכית שקופה או אטומה, ברור שתיהנו מאיכות גבוהה.