כולנו יודעים שרהיטים נאים לבית יכולים להעלות לאין ערוך את שביעות הרצון שלנו מהאסתטיקה הביתית. בנוסף, רהיטים נאים יכולים לכלול בתוכם אלמנטים פרקטיים חשובים שנראים בעיננו נדרשים וטובים. חברת קריסטל דיזיין, המתמחה בייצור, שיווק ואספקה של מקלחונים ופתרונות זכוכית מעולים אחרים מציעה גם מבחר ויטרינות מעולות ומרהיבות. לא משנה איזה אופי תרצו להעניק לביתכם ומהו הטעם שלכם ברהיטים ייצוגיים, נוכל לספק לכם ויטרינה מרהיבה שתייפה את ביתכם. 

הויטרינות לבית ולעסק 
ישנן ויטרינות שייראו נהדר כאשר הן מוצבות בסלון. דגמים אחרים יכולים לשפר לאין ערוך את עיצובו של המטבח או של פינת האוכל. הן יכולות להיות בעלות חזות כפרית מרשימה ביופייה או לכלול מוטיבים מודרניים ועל זמניים. ניתן לשלב בדגם הרצוי לכם חלקי זכוכית, דלתות מרהיבות, מדפים וגם מגירות. ישנם דגמים שבהם ניתן להוסיף דלתות ננעלות, כדי לאחסן חפצים שלא יהיו נגישים לילדים. 
 
 

ויטרינות

ויטרינות

כאשר מבקשים לרכוש ויטרינה נאה, ניתן בהחלט להתרשם ממגוון עיצובים, לפני שבוחרים. יש כאלה שמעדיפים דלתות גדולות ורחבות ויש כאלה שמעדיפים דלתות צרות וגבוהות. יש אנשים שאוהבים דגמים הבנויים בעיקר מעץ אך כיום האופנה השלטת מקדשת יותר את עיצובי הזכוכית המקסימים. אגב, לצד הוויטרינות המתאימות בעיקר לעיצוב סביבת המגורים, יש גם דגמים עסקיים. אין כמו ויטרינות זכוכית בכדי להציג נאמנה את מגוון הפריטים הנמכרים בחנויות כגון – חנויות שעונים, חנויות תכשיטים, פרפומריות נבחרות וכיוצא באלה עסקים. 

מעצבים חלומות בזכוכית 
רוצים לייפות את ביתכם עם ויטרינה לתפארת? מתלבטים איזה עיצוב יוסיף חן ויופי לסלון שלכם או אולי לפינת העבודה? רוצים פתרון מעולה לאחסון מזכרות שאספתם במהלך טיולים בעולם או שיטוט בשווקים? רוצים מקום נהדר שבו תוכלו להציג את הספרים היקרים ללבכם או כל דבר אחר שלא רוצים להחזיק רחוק מהעין ורחוק והלב? 

ברוכים הבאים לחברת קריסטל דיזיין אנו מתמחים בעיצובי זכוכית מרהיבים ומציעים מגוון רחב של פתרונות זכוכית ואביזרים לבית. רוצים להתאים בין מעקות מעולים מזכוכית לבין ויטרינות? רוצים במקום אחד למצוא גם מקלחונים וגם דלתות זכוכית עמידות? הגעתם לחברת קריסטל דיזיין – מצאתם את המקום הנכון.