רוצים לשדרג את חדר הרחצה? נמאס לכם מהעיצוב המיושן ורוצים משהו חדש, יפה, נוח ומוצלח יותר? חברת קריסטל דיזיין מתמחה בפתרונות לבית בדגש על יצור מקלחונים מרהיבים. בנוסף, אנו מתמחים באספקת פתרונות מעולים כגון דלתות זכוכית וכן חיפויים מהמעלה הראשונה למטבחים יפהפיים. 

הפתרון לחיסכון במקום 
כחברה מובילה בהתקנה, שיווק מקלחונים וייצורם, אנו מסוגלים להציע מגוון רחב של פתרונות גם אם יש לכם חדר רחצה קטן ביותר.

לצד ויטרינות יפהפיות, נוכל לחדש לכם את חדר הרחצה באמצעות מקלחון פינתי יפהפה, במראה חדיש. הדגמים הפינתיים שלנו יעניקו חזות מרוות יותר ויתאימו גם לחדר רחצה משני, למשל ליחידת ההורים. כמו כן, דגמים פינתיים יכולים להתאים גם כאשר מדובר בחדר רחצה גדול ולצד אמבטיה קיימת. 

ייצור מקלחונים

ייצור מקלחונים

מקלחונים חזיתיים, יפים להפליא 
אצלנו תוכלו למצוא לא רק מקלחונים פינתיים וחסכוניים בייצור מוקפד במקום כי אם גם מגוון מעקות זכוכית יפים וכן מקלחונים סוג א' בעיצוב נפלא. מקלחונים חזיתיים יכולים להתאים לכל מי שרוצה חדר רחצה מרהיב במיוחד, על פי צו האופנה ולפי טעמכם. לצד פתרונות בגדלים סטנדרטיים, תוכלו לבחור אצלנו, בחברת קריסטל דיזיין גם דגמים גדולים שייוצרו במיוחד לצד פתרונות ייחודיים – לפי מידה. 

לכל אחד מקלחון משלו 
לבד מההחלטה האם עדיף לכם מקלחון פינתי או אולי להעדיף דגם חזיתי, כדאי לשאול את השאלה אילו דלתות תתאמנה עבורכם. יש שונות רבה בדרכים שבהן ניתן להתקין את הדלתות של המקלחון. ישנם דגמים טובים מאוד, בהם הדלתות נפתחת בהזזה, ללא צירים.

יש כאלה שעבורם הפתרון שיתאים ביותר יהיה מקלחון עם דלת המבוססת על צירים. לא פחות חשוב, לזכור כי יש בנמצא דלתות מעוגלות ויש דלתות ישרות. יש דלתות מתקפלות בסגנון אקורדיון ויש גם פתרונות נוספים. 

מתלבטים? לא בטוחים מה יתאים לתקציב שלכם ומה יתאים למידות של חדר הרחצה שלכם? אצלנו, בחברת קריסטל דיזיין תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי ולצאת תמיד כאשר אתם שבעי רצון מכל בחינה. נוכל לסייע לכם גם בהתאמה של חיפויי מטבח מרהיבים ומגוון פתרונות של ברזים מעוצבים ואגנים איכותיים.