הפופולאריות של הזכוכית המשמשת כיום כחומר גלם אשר מככב באלמנטים רבים בעיצוב הבית, גרמה לכך, שיותר ויותר מוצרים אשר הפכו לטרנדים חדשים ומבטיחים פותחו בשנים האחרונות. אחד מהמוצרים המדוברים בעולם הזכוכית הוא מעקה זכוכית שתול. 

מעקה זכוכית שתול, כשמו, נשתל בתוך הרצפה, מה שיוצר מראה נקי, מודרני ויוקרתי במיוחד. מעקה זכוכית שתול, נפוץ במיוחד, במרפסות, בבריכות פרטיות ובבתים צמודי קרקע – שם, תפקידו הוא לחבר את הקומות השונות, וליצור מראה מרשים במיוחד. כמובן שמעקה הזכוכית הוא לא הטרנד החם היחידי שהטכנולוגיה מספקת לנו, כיום, ניתן ליהנות אף מאותה זכוכית לחיפוי מטבח, המגיעה במגוון רחב של עיצובים, הדפסים, ואפילו צבעים שונים.

פרמטרים לבחירת מעקה זכוכית שתול 
בעת בחירת מעקות זכוכית, חשוב לשים דגש על מספר פרמטרים, כך שאם אתם נמצאים בחיפושים אחר מעקות למרפסת, בדרך כלל הגורמים המשפיעים על הבחירה יהיו: מעקה זכוכית למרפסת מחיר, סוג המעקה, סוג הזכוכית, וכמובן, מי החברה אשר עומדת מאחורי אותו המעקה, ומה המוניטין שלה בתחום. כמובן, שעוד בטרם הזמנת המעקה, חשוב להבין את כל הפרטים הטכניים לדוגמא, מה אורך המעקה לו אתם זקוקים, היכן הוא אמור להיות ממוקם, האם יש לכם דגשים שונים הנוגעים לנראות שלו, וכל פרט אחר, אשר יאפשר לכם בסופו של דבר לבחור את המעקה האיכותי והמתאים ביותר.

זכוכית לחיפוי מטבח 
כאמור, הטרנדים החמים בעולם העיצובים מזכוכית לא נגמרים במעקה שתול וכיום, יותר ויותר אנשים מגלים את הנפלאות הטמונות באותו חיפוי קיר מזכוכית למטבח – העיצובים המרהיבים, הגוונים וההדפסים. 

כמובן, שכל מי שמעוניין באותו חיפוי קיר מזכוכית למטבח, מומלץ עבורו שייחשף בשלב הראשון, לכמה שיותר אפשרויות עיצוביות רלוונטיות, ובשלב הבא, יבחר מתוך ההיצע – או בהזמנה אישית, אם יש לו דרישות מיוחדות, את אותו חיפוי מטבח אשר יספק מענה על דרישותיו בנושא. 

אם גם אתם תרים אחר מעקה זכוכית שתול, זכוכית לחיפוי מטבח, או מגוון אלמנטים מעוצבים אחרים מזכוכית, אתם מוזמנים ליצור קשר עם קריסטל דיזיין ולקבל את המענה המושלם על מלא הדרישות והצרכים שלכם. 

מעקה זכוכית שתול