פעם, מעקות העץ היו מאוד באופנה. לאחר מכן, נכנסו לחיינו מעקות הברזל או האלומיניום. אך כיום, כאשר מיטב המעצבים ומיטב האנשים כבר גילו את היופי הטמון בזכוכית – הושלם המהפך. יש לכם צורך במעקה לביתכם? יש לכם צורך במעקה למשרד או לעסק? מעקות זכוכית מעניקות יופי ועיצוב נקי לצד עמידות מפתיעה. חברת קריסטל דיזיין שעושה נפלאות בעיצוב זכוכית עם פתרונות לבית ולעסק מציגה לראווה מגוון רחב של מעקות מסוג זה, באיכות ללא פשרות. 
מהפכה ושמה זכוכית 

עיצובי זכוכית בעלי סגנון יוקרתי עשו את דרכם בקלות אל בתינו, אל מקומות העבודה שלנו, אל החנויות שבהם אנו אוהבים לבקר. מעקות זכוכית, שבעבר התאימו בעיקר לבריכות שחיה עירוניות או לעסקים כגון לקאנטרי קלאב יוקרתי עברו טרנספורמציה וכיום הם זמינים בתצורות לכל טעם.

חשוב להבין כי אותם המעקות לא בהכרח יהיו בנויים אך ורק מזכוכית לבדה. על פי רוב, מקובל בהחלט לשלב את הזכוכית עם מגוון רחב של חומרים רצויים, לפי העניין. ניתן לשלב בין הזכוכית הצחה לבין העץ הססגוני. ניתן לשלב בין זכוכית בסגנון מחוספס לבין אלומיניום או פלדה מרוקעת. כמו כן, ניתן לשלב בסגנון הנבחר מאחזי יד לנוחות מושלמת ולבטיחות ללא פשרות. 
 
מעקות זכוכית

חוזק מרשים ויופי מעודן  
מומחי חברת קריסטל דיזיין מספרים כי מעקות זכוכית מודרניים בנויים כך שיהיו בעלי חוזק רב, גם אם בוחרים בסגנון שנראה מעודן. זאת ועוד, לצד מעקות בסגנון זה שיתאימו לתוך הבית פנימה, למרפסת הביתית או לגרם המדרגות של הדופלקס יש גם דגמים שיתאימו לסביבה חיצונית, לגינה, למרפסת. נזכור כי הזכוכית איננה מחלידה, היא איננה מאבדת מצבעה וקל מאוד לנקותה אותה ולהבריקה. ניתן לעצב את המעקות בכל גובה רצוי כאשר גם העובי ניתן לבחירה. 

את החוזק של המעקות ניתן להסביר בטכנולוגיית ייצור חדשנית וביכולת להתקין זכוכית רב שכבתית. גם הזכוכית המחוסמת מאשרת לקבל מעקות עמידים ביותר שאפשר להתאים למרפסות, למשרדים, למבני ציבור, לחנויות, לקניונים. בואו להתרשם מהמעקות המעולים של חברת א.י ותיהנו ממחיר משתלם, רמת גימור גבוהה ומגוון עיצובים לבחירה. 
מעקות זכוכית במחירים הטובים בישראל !
מזכוכית 10 מילימטר החל מ 900 ש"ח למ"ר

 
    חייגו 072-33-80-374 או מלאו פרטים