כאשר אתם משפצים את הבית ומבקרים באולם התצוגות על מנת לבחור את המרכיבים והאביזרים השונים לבית, אתם נתקלים באינספור חידושים. הכול נראה מרשים ומושך והכיוונים השונים יוצרים בלבול לא קטן. אנחנו כאן על מנת לסייע לכם בבחירה נכונה של המקלחון לחדר האמבטיה.

עיצוב הבית מושפע היום מאוד מההתפתחות הטכנולוגית. העולם שלנו כיום מתקדם בצעדי ענק לכיוון ההייטק והדיגיטל כאשר לא רק התפעול של כל מה שיש לנו בבית הופך אט אט להיות דיגיטלי, גם העיצוב החיצוני שלהם מתחיל לדמות יותר ויותר לעולם ההייטק. אנחנו רואים הרבה פחות צבע והרבה יותר קווים נקיים. הרבה פחות הצטעצעויות והרבה יותר מתכת וזכוכית כאשר אלו יוצרים את המראה שמשתלב היטב עם הלך הרוח העולמי והתרבותי.

למה מקלחון הזזה זכוכית
אז לפני שנתמקד בבחירה הנכונה במקלחון של האמבטיה חשוב לציין כי מקלחון הזזה זכוכית זהו מקלחון אשר למעשה יחסוך לנו הרבה מקום בחדר האמבטיה. אם נבחר במקלחון לטובת האמבטיה הגדולה והארוכה, אנחנו למעשה נרוויח את השטח שהאמבטיה תופסת לנו וכתוצאה מכך אנחנו נהנה ממרווח שהוא לעולם לא מיותר בחדר האמבטיה שלרוב הוא מצומצם ומדויק.

מלבד זאת מקלחון הזזה זכוכית, זהו מקלחון שהוא יהיה הרבה יותר קל ונוח לתחזוקה ולניקיון. אם עבור ניקיון האמבטיה אנחנו אמורים לרדת על הברכיים ולקרצף ולשפשף, הרי שמקלחון מעצם טבעו הוא הרבה יותר נוח לניקוי ומלבד זאת כאשר הוא עשוי זכוכית הוא יהיה הרבה יותר פרקטי וקל להברקה וליטוש. המראה שלו יישמר יפה ונקי לאורך זמן.

איך בוחרים מקלחון?
כאן אנחנו אמורים להתחשב בסגנון של הבית כולו ובמבנה של חדר האמבטיה באופן ספציפי. מקלחון חזית מעוצב יוכל להתאים לחדר אמבטיה שהוא גדול יחסית ויש מקום מכובד להציב בו את המקלחון. מקלחון זכוכית פינתי לעומת זאת יוכל להתאים לחדר אמבטיה שהוא לא גדול מידי ואנחנו רוצים לעצב אותו באופן חסכוני מבחינת שטח. בכל מקרה נוכל לבחור מקלחון הזזה זכוכית בין אם בחרנו מקלחון חזית מעוצב ובין אם העדפנו מקלחון זכוכית פינתי.

קריסטל דיזיין – הכתובת למקלחונים מיוחדים ומושקעים במיוחד!
 

מקלחון חזית מעוצב