הילדים שלכם לא אוהבים להתקלח? בכל ערב ישנה מלחמת התשה עד שאחד מהצדדים נכנע? אולי כדאי לחשוב על עיצוב מחדש של המקלחת? החידוש והריענון של המקום עשויים להפתיע אתכם ממש. הילדים יצפו בקוצר רוח לשעת המקלחת...

ילדים רבים מסרבים להיפרד ממשחקיהם ומשעות היום השוקקות ולהיכנס למקלחת כהכנה לשינה. במיוחד נכון הדבר בעונת החורף הקרה אשר בה לא ממש מתחשק להם לצאת מהבגדים החמים והעוטפים ולהיכנס למקלחת הקרה והלא ממש מזמינה... אז אם אכן המקלחת שלכם 'לא ממש מזמינה', אולי הגיע הזמן להפוך אותה למשהו חדש? אולי תוכלו ליצור בחלל האמבטיה, פינה מזמינה ומפנקת אשר תעניק לילדים שלכם (וגם לכם...) הרבה חשק ורצון להיכנס למקום?...

קריסטל דיזיין מציעים לכם את כל הפתרונות
אצל קריסטל דיזיין תוכלו למצוא את כל הפתרונות ואת כל האפשרויות ליצור מהמקלחת שלכם פינת חמד שתהפוך למקום מושך עבור סרבני המקלחות שלכם.

כאשר אתם באים לבחור מקלחונים במרכז יש לכם למעשה הרבה מאוד אפשרויות. אך ההתאמה של המקלחון לחלל האמבטיה שלכם אמורה להיעשות באופן מקצועי על מנת שאכן תוכלו ליהנות ממקלחון שיענה על כל הצרכים שלכם ועל כל מה שאתם צריכים שיהיה לכם במקום.

כאשר אנחנו מדברים על בחירה של מקלחונים במרכז, אנחנו מדברים על הטרנדים החדשים שמוצעים לנו כיום בשוק. מדובר במקלחונים מיוחדים, מקלחונים מזכוכית. המקלחונים הללו מעוצבים ביד אומן ומשלבים זכוכית לאמבטיה. הזכוכית מעניקה את המראה הנקי והנעים לחלל האמבטיה וזה מה שלמעשה הופך את המקום לנעים, למזמין, למושך ומענג במיוחד.

קריסטל דיזיין – מוצרי איכות לכל אחד
בין אם חיפשתם מקלחונים במרכז וחשבתם על מקלחונים מזכוכית ובין אם חיפשתם עיצובים שונים למטבח שישלבו זכוכית או זכוכית חלבית, הכתובת שלכם היא אצלנו. כי אנחנו משקיעים בזכוכיות, בעיצובים מדהימים לכל מטרה. מחיצות, מעקות, חיפויים שונים, מקלחונים ולמעשה כל מוצר שעשוי זכוכית ועשוי לשפר ולשדרג את החלל הנתון שברשותכם. לא משנה אם זה חלל האמבטיה או הסלון, מסעדת יוקרה או אפילו מלון.

מקלחונים במרכז, זכוכית לאמבטיה, לסלון, למשרד ולמלון – זה קריסטל דיזיין! יוקרה שמדברת בעד עצמה!
 

מקלחונים במרכז