חדרי האמבטיה של שני העשורים האחרונים עברו מהפך של ממש. כיום אנחנו מוצאים כמעט בכל חדר אמבטיה גם מקלחון כאשר האמבטיה המסורתית הולכת ונעלמת לה אט אט... למה זה קורה? האם זה אכן יותר טוב? ננסה לבדוק.

בעבר ידענו כי חדר אמבטיה אמור להכיל אמבטיה גדולה ועמוקה, אמבטיה אותה נוכל למלא מים ולהשתכשך בהנאה. אבל היום אנחנו כבר לא ממש בטוחים שאכן צריך את זה. רבים מאתנו ממש לא מוצאים את הזמן ואת הפנאי לבלות באמבטיות קצף ארוכות ומפנקות. אנחנו נכנסים לחדר האמבטיה על מנת להתקלח ותו לא.

כאשר אנחנו עוברים מהאמבטיה למקלחת אנחנו מרוויחים כמה וכמה דברים אשר לא היו לנו עד כה, כך שמכל כיוון שרק נבחן את הדבר, נוכל לראות כי אכן חדרי האמבטיה המכילים מקלחונים מעוצבים, הם הרבה יותר אטרקטיביים והרבה יותר טובים לכולנו.

מקלחונים מעוצבים – למה זה טוב?
אז למה זה טוב לנו בעצם? יש לכך כאמור כמה וכמה סיבות.
  • חיסכון במים – כיום כאשר הכינרת משוועת למים והיא יורדת שוב ושוב מתחת לקו האדום, הרי ברור שהמקלחון שלנו יתרום את תרומתו הצנועה לעניין זה כאשר לא יהיה לנו את הפיתוי למלא את האמבטיה בכמויות מים גדולות.
  • מקלחון מפחית סיכונים – האמבטיה הוא מקום מועד לפורענות. יותר מידי החלקות ויותר מידי נפילות אירעו במיוחד אצל אנשים מבוגרים אשר בסך הכול בקשו להיכנס אל האמבטיה. המקלחון לעומת זאת הוא הרבה יותר ידידותי ומאפשר מקלחת בטוחה ומוגנת.
  • מקלחון חוסך מקום – חדרי האמבטיה הם בדרך כלל לא גדולים מאוד וכאשר אנחנו בוחרים במקלחון ומוותרים על האמבטיה אנחנו למעשה נהנים מחיסכון בשטח ומרוויחים חלל אמבטיה יותר מרווח.
  • קל לניקוי – את האמבטיה קשה מאוד לנקות. לעומת זאת מקלחונים מעוצבים, ובמיוחד אלו עם עיצוב זכוכית הינם קלים במיוחד לניקוי והמראה הנעים נשמר היטב לאורך זמן.

מחפשים  מקלחונים מעוצבים? רוצים להשקיע בתחום של עיצוב זכוכית? אולי חיפשתם זכוכית חלבית למטבח?

קריסטל דיזיין מציע את כל עבודות הזכוכית שתחפצו לבית. החל ממקלחונים מעוצבים, דלתות זכוכית לאמבטיה ועוד, וכלה במחיצות זכוכית, זכוכית חלבית למטבח וכל מה שקשור לעולם הזכוכית הבוהק.
 

מקלחונים מעוצבים