עולם העיצוב של היום, מחפש את הקווים הנקיים והחלקים, ללא התחכמויות מיותרות אך עם מראה עשיר ונעים לעין. קירות הזכוכית עושות את העבודה בצורה הטובה ביותר. מסיבה זו הפכו קירות זכוכית לאמבטיה לנפוצים מאוד בשנים האחרונות.

עולם העיצוב משנה את פניו מתקופה לתקופה. אך נדמה שישנם דברים שתמיד יישארו טרנדיים ועדכניים. כך זה עם קירות זכוכית לאמבטיה. קירות הזכוכית מעניקות לחלל האמבטיה את המראה המרשים והנאה ובו זמנית הוא יוצר במקום אווירה יוקרתית עם טאצ' אלגנטי. כי הזכוכית הנקייה והבוהקת מביאה אתה הרבה הדר וחן לכל מקום בו בוחרים לעשות בו שימוש. אנחנו מוצאים היום את קירות הזכוכית המשמשים לא רק עבור חיפוי זכוכית לאמבטיה. אנחנו עדים היום לחיפויי זכוכית או קירות זכוכית המשמשים אותנו במטבחים, במסעדות, בחנויות יוקרה ועוד.  

קירות זכוכית לאמבטיה בשילוב עם מראה
ניתן להציב קירות זכוכית כאשר הזכוכית תהיה למעשה גם מראה. המראה תתרום רבות למראה החלל והמראה שיתקבל יעשיר את החלל הן מבחינת העיצוב המוקפד והמרשים והן מבחינת הערכת הגודל של החלל. כי המראה מעצם מהותה, מכפילה כביכול כל דבר וכאשר המראה נמצאת בחלל חדר האמבטיה תיווצר תחושה של מרחב ושל גודל.

מקלחון זכוכית לאמבטיה – כי אלגנטי שיכול להיות
רוצים ליהנות ממקלחון מעוצב ואלגנטי? חשוב לכם שחדר האמבטיה שלכם ישדר יופי, יוקרה והדר? לכו על מקלחון זכוכית לאמבטיה. אתם תופתעו לגלות עד כמה הדבר ישפיע לטובה על כל חלל החדר.

קריסטל דיזיין – מעצבים לכם חדר אמבטיה מהחלומות
חולמים על חדר אמבטיה מהקטלוגים? רוצים לעצב את חלל החדר בעיצוב מדליק וחדשני? חשובה לכם העבודה המקצועית? אם עניתם בחיוב על כל השאלות, הרי שהגעתם בדיוק למקום הנכון!

הצוות שלנו ב"קריסטל דיזיין" הוא צוות מנוסה ומקצועי במיוחד בתחום הזה וישמח לעצב גם עבורכם את חדר האמבטיה המדהים ביותר שיכול להיות.

לא תאמינו עד כמה קירות זכוכית לאמבטיה או חיפוי זכוכית לאמבטיה עשויים להשפיע על הנראות של כל חלל החדר ועל המראה הכללי והמושלם.

עם המקלחונים של קריסטל דיזיין יהיה לכם הרבה יותר כיף להתקלח...

 

קירות זכוכית לאמבטיה