האופנה הנוכחית גורסת כי מקלחונים עדיפים בהרבה על אמבטיות מסיביות. אמבטיה גדולה תופסת מקום רב וסכנת ההחלקה בה מרובה. מקלחונים יכולים להתאים לכל סגנון של חדר רחצה, גם כאשר ישנה מגבלה של מקום. רוצים לרכוש מקלחון וליהנות משירות מושלם, ללא פשרות? אל תתפשרו על פחות מאשר חברה המתמחה בייצור והרכבה וכן שיווק מקלחונים באיכות גבוהה. אנו, בחברת קריסטל דיזיין מאמינים כי מקצוענות במקלחונים היא הסוד לחצר רחצה טוב יותר, בטוח יותר ומרהיב יותר. 

מיטב הדגמים ויופי של עיצובים 
כחברה שמתמחה בפתרונות לחדרי הרחצה ובכלל, בפתרונות מעולים מבוססי זכוכית, אנו קשובים תמיד, לכל לקוח. שיווק מקלחונים ברמה גבוה מתחיל קודם לכל בזמינות של מיטב הדגמים במיטב העיצובים. אצלנו תוכלו למצוא את כל הסוגים שניתן להעלות על הדעת. דגם פינתי או דגם חזיתי? בואו להתרשם מהמבחר. קבלו יעוץ שיעזור לכם להחליט מה יתאים לכם לפי הגודל של חדר הרחצה. חשוב לכם עיצוב מיוחד? יש פתרונות בעיצוב אישי לצד פתרונות סטנדרטיים למחפשי המציאות. 
 

שיווק מקלחונים

שיווק מקלחונים

עמידות ובטיחות 
על מה אנו תמיד מקפידים, בכל מקלחון שאותו אנו מייצרים ומשווקים? אנו לעולם לא נתפשר על בטיחותו של הלקוח. כל דגם יורכב בשימת לב, תוך שימוש במיטב חומרי הגלם. כל דגם מבטיח עמידות יוצאת מן הכלל. בנוסף, אצלנו תוכלו למצוא פתרונות בזכוכית לא סתם עמידה אלא גם בגוון האהוב עליכם. רמת האטימות יכולה להיות מלאה או חלקית וניתן לבחור מקלחונים עם עיטורים ובעיצובים מפתיעים. 

השאיפה שלנו – לקוחות מרוצים 
אנו יודעים כי בשיווק של מקלחונים, חשוב ללקוח להתרשם מהיצע גדול. אצלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב ומיטב הדגמים. מעדיפים מקלחון הצמוד אל קיר אחד או כזה הצמוד לשני קירות? יש בנמצא גם דגמים שעומדים בפני עצמם, ללא קיר תומך (במקרה זה יותקנו 4 קירות זכוכית). אצלנו תמצאו מקלחונים במידות סטנדרטיות לצד כאלה שהינם במידות שאינן סטנדרטיות. תוכלו לבחור זכוכית בצבע לבנבן או שקוף, תוכלו לבחור מקלחון מזכוכית חלקה או מחוספסת והכל – כדי שתהיו מרוצים מהעיצוב ומהרכישה לעוד הרבה מאוד שנים.